Biz Kimiz?

Verinette Özel Sağlık Danışmanlık Ltd.Şti "Tıbbi Tahlil Laboratuvarı'' ve kapsamlı "Yerinde Sağlık Danışmanlığı Hizmeti " vermek için 2005 yılının başında iki Uzman Aile Hekimi tarafından kurulmuştur.

İşyerinizde veya evinizde profesyonel mobilize bir ekip tarafından gerçekleştirilecek tıbbi check up programları sonrasında alınan kan numuneleri özel saklama koşullarında ACIBADEMLABMED KLİNİK LABORATUVARLARI'NA ulaştırılır. Laboratuvarımızın bağlı bulunduğu Acıbadem Labmed laboratuarı tüm şubeleri ile birlikte; sunduğu hizmetin kalitesini belgeleyerek, Ekim–2005' ten itibaren Türkiye'nin ilk ve tek ISO–15189 akreditasyonuna sahip laboratuvarı olmuştur.

Sonuçlanan tahlil sonuçları; hastaya veya hastanın doktoruna gizlilik ilkelerimiz çerçevesinde e-posta yoluyla, fax yoluyla ve elden teslim edilmektedir. Laboratuvarımızda görevli olan uzman hekimler tarafından tahlil sonuçları rapor halinde sunulmaktadır.

Sağlığınızla ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda, doktorlarımızla görüşebilirsiniz. Tıbbi sorunlarınızın tespiti halinde, arzu ederseniz doğru uzmanlık dalına yönlendirilirsiniz.

Ayrıca;

İş yerlerinde, yöneticilerin ve personelin mesai saatlerinin her dakikası çok değerlidir. Sağlık problemleri yüzünden aksayan işler, çoğu zaman telafisi mümkün olmayan iş gücü kayıplarına neden olmaktadır. Verinette özel sağlık danışmanlık hizmetlerinin; İşte Bakım programları, çalışanlar için sağlıklı bir ortam ve yüksek motivasyon yaratmak amacıyla oluşturmaktadır.

İşte Bakım programları ile çalışanlarınızın hastalık risk düzeylerini belirleyebilir, hastalıkları erken teşhis ile önleyebilirsiniz. İş yerleri, ihtiyaçlarına göre Verinette özel sağlık danışmanlık hizmetlerinin sunduğu İşte Bakım programlarından birini veya birkaçını seçebilirsiniz

ÇALIŞANLAR için Sağlık Hizmeti Almak;

  • Hastalık risk düzeylerini belirler.
  • Erken teşhis imkânı sağlar.
  • Motivasyonu ve yaşam kalitesini yükseltir.
  • Çalışanların hastalık nedeniyle işe gelememe oranlarını azaltır.
  • Sağlık harcamalarını düşürür.
  • İş gücü kaybı maliyetlerini azaltır.
  • Çalışanların sağlıksız alışkanlıklarını değiştirir.
  • Çalışanlarınıza gösterdiğiniz özenin en büyük göstergesi olur.

alo check up- uyarı

alo checkup anadolusigortaalo checkup allianzalo checkup gunesalo checkup groupamaalo checkup ergo logo-banneralo checkup axaalo checkup acibademalo checkup mapfregenelalo checkup aksigorta